O spoločnosti

Trocha z histórie, ale aj súčastnosti a smerovanie spoločnosti Klinker Centrum s.r.o.

Klinker Centrum s.r.o.

Naša spoločnosť sa od roku 2001 zaoberá dovozom, predajom a realizáciou lícových tehál, pásikov, dlažieb a parapetov popredných európskych výrobcov prevažne vysoko kvalitných výrobkov typu KLINKER. Pre lepšiu komunikáciu so svojimi klientami sme v roku 2006 založili spoločnosť s názvom, ktorý presne vystihuje naše pôsobenie na slovenskom trhu Klinker centrum s.r.o.

Pod názvom Klinker centrum, ktorý sa používa aj v iných členských štátoch európskej únie môžete nájsť všetky výrobky z pálenej hliny (tehly, pásiky, parapety, dlažby) na jednom mieste od viacerých výrobcov.

Naše niekoľkoročné skúsenosti, odborná a technická znalosť sú zárukou kvality poskytovaných prác a ponúkaných služieb a taktiež profesionálneho prístupu a poradenstva. Našou snahou je uspokojovať potreby všetkých našich klientov, rozširovať a prispôsobovať ponuku sortimentu a poskytovať nové nápady na vylepšenie ponuky pre našich potenciálnych klientov.

Nami ponúkaný tovar môžete objednať vo viac ako 300 stavebninách a stavebných firmách na území SR a každým dňom pracujeme na tom, aby sme k Vám boli ešte bližšie. Zároveň sme pre Vás otvorili 9 vzorkovní v mestách Bratislava, Nitra, Prievidza, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Poprad, Prešov, Košice. Najbližšieho predajcu Vám vždy radi odporučíme - pre viac informácii pozrite kontakty. Ak práve Vy máte záujem o bližšiu spoluprácu s našou spoločnosťou, kontaktujte nás

Ďakujeme.
S prianím príjemného dňa a do skorého videnia
Tým spoločnosti Klinker centrum s.r.o.