Doprava

Podmienky pre dopravu u nás zakúpeného materiálu priamo k Vám.

Klinker Centrum Vám zabezpečí dopravu materiálu

DOPRAVA ZDARMA - Pri objednávke nad 300,- Eur s DPH!
Vykládku si zabezpečuje odberatel! V prípade vykladania tovaru vodičom, bude daná vykládka spoplatnená sumou 50,- Eur! Presný čas vykládky negarantujeme! V prípade materiálu skladom, je tovar vydodaný do 14 dní. Tovar na objednávku dodávame do 3-6 týždňov. V prípade súrneho dodania do 24 hodín sa rieši doprava individuálne, resp. za individuálny poplatok. Objednávky kusového charakteru môžu byť dodané do mesiaca od objednania. Pri zrušení existujúcej a už vydodanej objednávky sú spoplatnené náklady za manipuláciu a dopravu. V prípade vlastnej dopravy je približná hmotnosť tehly 2,5 kg/ks a obkladového pásika 30 kg/m2.

Cenník dopravy:

hodnota tovaru do 150 Eur 20,- Eur
hodnota tovaru do 300 Eur 30,- Eur
hodnota tovaru nad 300 Eur ZDARMA


CENOVÉ KALKULÁCIE ZDARMA!

Na základe Vašich podkladov a výberu daného typu ponúkaného tovaru KLINKER Vám vypracujeme cenovú ponuku bezplatne! Taktiež ponúkame možnosť vizualizá- cie od 30,00 Eur, ktoré pri zakúpení tovaru (minimálny odber tovaru v hodnote nad 1000 Eur) Vám budú odčítané.

VRÁTENIE MATERIÁLU

Tovar, ktorý je na objednávku (nie je skladom) sa vrátiť nedá. Kupujúci berie na ve- domie že okrem zákonom danom nároku z vád tovaru nemá nárok na jeho vrátenie či výmenu. Predávajúci nie je v zásade povinný kúpiť tovar od kupujúceho späť. Tovar je možné zobrať od kupujúceho späť iba za dopredu dohodnutých storno podmienok na základe dohody s predávajúcim.

OSTATNÉ INFORMÁCIE

Výrobky označené skladom, vieme dodať do 14 dní k zákazníkovi. Ostatné výrobky sú naviazané na skladové zásoby výrobných závodov, prípadne ich plánovanú výrobu. Preto ich dodávka môže trvať cca. 3 - 6 týžnov a viac. Spotreba pre m2 sa vypočítava s 10 až 12 mm škárou. V prípade záujmu je nutné preveriť si dodacie termíny na konkrétny výrobok a množstvo telefonicky alebo e-mailom.
Za tlačové chyby v katalógu nezodpovedáme! Fotky v katalógu sú ilustračného charakteru a môžu sa líšiť od aktuálnej šarže výroby. Doporučujeme si daný typ výrobku pozrieť vo vzorkovni. Spoločnosť Klinker Centrum s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny tovaru a cien tovaru ponúkaného v tomto katalógu!
Kupujúci berie na vedomie že všetky technické informácie , technické výkresy, popisy a označenie výrobcu , informácie o hmotnosti a rozmeroch alebo počet kusov v baleniach a spotreby do m2 sú prevzaté od výrobcu a majú iba informatív- ny charakter.
Predávajúci upozorňuje kupujúceho že vyobrazený tovar v propagačných materi- áloch je iba približný a informatívny nakoľko s ohľadom na prírodný materiál pre výrobu tovaru (prírodné, ľahko premenlivé hliny a íly) a ručný spôsob výroby môže prísť k výraznejším rozmerových , povrchovým a farebným odlišnostiam tovaru oproti vyobrazeniu v propagačnom materiály či k odlišnostiam jednotlivých kusov dodávaných šarží tovarov .
Tovar je dodávaný spravidla na paletách, v prípade obkladových pásikov taktiež v jednoduchých papierových prepravných kartónoch, v baleniach stiahnutých plas- tovou páskou alebo v jednotlivých radoch preložených polystyrénom. Rozhodujúci údaj o označení a množstve sú uvedené na dodacom liste k tovaru.