Rockpanel Signa

Novinka - Rockpanel® Signa

Rockpanel® Signa

Signa to je sloboda vášho návrhu. Aj nereálny výzor fasády sa tak môže stať realitou. Vandersanden vyrobí to, čo si sami môžete navrhnúť. Tieto možnosti Vám tak dajú do rúk neobmedzené možnosti a jedinečný vzhľad Vášmu snu o krásnom bývaní. Jednoducho z náčrtu až po samotnú realizáciu.

Signa sa skladá z protipoveternostne odolného panelu Rockpanel® na ktorom je kompozícia tehlových pásikov od Vandersandenu, ktoré sa lepia. Panely sú vyrábané pre vás a pripravené priamo na použitie. Ich benefi tom je Vami navrhnutý a vyrobený jedinečný a pozoruhodný vzhľad.

Pásiky usporiadané presne podľa Vášho návrhu a projektu sú u výrobcu adhezívne viazané na nosný panel Rockpanel®. Panel je vyrobený zo stlačeného a spevneného čadičového minerálneho vlákna, ktorý je vodeodolný a taktiež vysokoodolný voči poveternostným podmienkam.

Variabilita vzoru nie je nijako obmedzená. Na výber je akákoľvek kombinácia produktov od výrobcu Vandersanden. Kompozíciu je možné vytvoriť rôznymi druhmi rezu či už rôzna hrúbka pásika alebo použitie diagonálnneho alebo priameho rezu. Tým dosiahneme nádherný a jedinečný reliéf.

Cenu a dostupnosť riešime na požiadanie, nakoľko výroba Rockpanelov je viazaná na dopredu vyhotovenom a navrhnutom projekte.

Montáž panelov.

Jednoduchá montáž na hliníkové lišty

Hliníkové lišty alebo drevenné hranoly sa montujú priamo na nosné steny. Pri renováciach starších budov vyrovnajú pôvodnú fasádu. Po inštalácii vertikálnych T-profi - lov, alebo drevenných hranolov sa medzi ne vloží tepelná izolácia a parozábrana a inštalujú sa horizontálne C-profi ly na ktoré sa priamo inštalujú panely Signa, ktoré sa zaistia sa háčikmi k nosnej konštrukcii.

  • Panel Signa
  • Panel Signa
  • Panel Signa
  • Panel Signa